В результаті спільних зусиль Деснянської РДА та Громадської ради було розпочато

Больше
2 года 7 мес. назад #19 от Ларго
Ларго создал эту тему: В результаті спільних зусиль Деснянської РДА та Громадської ради було розпочато
В результаті спільних зусиль Деснянської РДА та Громадської ради було розпочато процес врегулювання гострого питання, щодо використання за призначенням приміщення дитячого садочку за адресою: вул. Сабурова, 16-а.
Громадською радою було запропоновано здійснити вирішення проблеми за участю громади району, яка забезпечить безперешкодний доступ державного виконавця та безпосереднє виселення громадської організації, яка незаконно знаходиться у приміщенні дитсадку.
Слід зазначити, що тільки у Деснянському районі на черзі до дитячих закладів стоять близько трьох тисяч дітей, в той час коли одна ГО протягом семи років втримує будівлю дитячого садка площею 2 491 кв. м. (садочок на 260 дітей), зруйнувавши там несучі стіни, повністю зрізавши всю систему опалення та здійснюючи там комерційну діяльність.
Завдяки ініціативі Громадської ради, за підтримки громади району, зокрема, БФ «Незалежна країна», ГО «Рішучі громадяни», ГО «Браття», Об'єднанню «Самопоміч» у Деснянському районі, Деснянській районній в м.Києві організаціії партії «БПП «Солідарність», органам самоорганізації населення, іншим громадським організаціям та активістам району були здійснені перші кроки державного виконавця щодо виселення рейдерів з приміщення дитячого садку.
Громадська рада при Деснянській РДА бере на себе зобов’язання перед мешканцями району щодо повернення цільового призначення приміщення - відновлення роботи дитячого садочку та контролю за використанням бюджетних коштів на ремонт вищезазначеного приміщення.


Спасибо сказали: LEPKA

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.086 секунд
Copyright @2017-2020 Форум Троещины